Fenomen ve ünlü isimler dahil olmak üzere bugüne dek binlerce hesap/kanala hizmet sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz. Yapacağınız her alışveriş, güvenli ödeme sistemi ile gerçekleşmektedir ve her türlü sorunuz destek sistemimiz üzerinden cevaplanmaktadır.

GüclüSosyal, 2022 yılında kurulmuş ve günümüze kadar başarılı bir şekilde hizmet veren oldukça güvenilir bir platformdur. Dürüstlük ve güven esaslı hizmet vermeyi hedefleyen medyadır. Instagram, TikTok, Youtube, Twitter gibi popüler sosyal medya platformlarında, erişim imkanınızı en güvenilir takipçi satın alarak kısa yoldan arttırmayı hedefler. Tamamen gerçek kişilerle, isterseniz Türk, isterseniz global olarak etkileşim sağlayabilirsiniz. Takipçi satın alarak takipçileriniz ile sosyal medyanız daha aktif hale gelecektir.

Güvenilir Ödeme İmkanı

Özellikle sosyal medya konusu olduğunda dolandırıcıların binlerce olduğu internet dünyasında, GucluSosyal uzman ekibi ve güvenilir ödeme seçenekleriyle müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Yaptığınız hiçbir alışveriş sonunda kart bilgileriniz veya müşteri bilgileriniz asla sitemiz tarafından kullanılmaz veya kaydedilmez.

Bizler, dolandırıcılık ve sahtekarlığın çoğaldığı bu sosyal platformda güvenli alışverişi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiş bulunmaktayız. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ödeme Bilgilerim Ne Kadar Güvende?

Şirketimiz ödeme sistemlerinde PAYTR kullanmaktadır. PAYTR, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur. Yasalar gereği, kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydedilemez.

Mail: iletisim@guclusosyal.com